![](images/pixel.gif)
![](images/pixel.gif)
![](images/blue_gray_pixel.gif)
![](images/pixel.gif)
![](images/pixel.gif)
![](images/pixel.gif)
![](images/yizkor_map_but.jpg)
![](images/pixel.gif)
![](images/yizkor_poets_but.jpg)
![](images/pixel.gif)
|
![](images/pixel.gif) |
![](images/pixel.gif) |
![](images/pixel.gif)
יעקב לנדר |
![](images/pixel.gif)
![](images/blue_gray_horiz_mekuvkav.gif) |
![](images/pixel.gif)
תאריך לידה: 13/04/1911 כ"ב ניסן תרע"א תאריך פטירה: 24/05/1985 ט"ו אייר תשמ"ו בן צילה וצבי בן 74 במותו. מקום לידה: פולין מקום קבורה: בית הקברות כנרת שורה: 37 מספר: 1 שנת עליה: 1948 קבוצת השתייכות: הורים של חברי כנרת
נולד בגרבוביץ - פולין. עלה לארץ ב - 1948. מניצולי השואה. עבד במשך שנים כסוכן עיתונים. מסור וחרוץ בעבודתו. בשנותיו האחרונות עזר לאשתו בחנות הבגדים. השאיר שתי בנות צילה בכנרת וציפי בחיפה ובן אברהם ברמות מנשה. |
![](images/pixel.gif) |
|
![](images/pixel.gif)
![](images/blue_gray_horiz_mekuvkav.gif)
![](images/pixel.gif)
יעקב לנדר - ספר מבקרים |
![הוסף הודעה לספר המבקרים](images/yizkor_comments_add.gif) |
![](images/pixel.gif)
![](images/blue_gray_horiz_mekuvkav.gif)
|